Kariera

Dołącz do zespołu Thermoval!

Możesz skontaktować się bezpośrednio z nami lub aplikować przez portal Pracuj.pl!

Kariera w Thermoval

Jeśli masz chęć rozwijania się i pracy w dynamicznie działającej firmie — zapraszamy do złożenia swojego CV w naszej firmie na adres:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Thermoval Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w: Postępu 2, 02-676 Warszawa (Pracodawca — administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@thermoval.com

Aktualne oferty pracy

Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: Obsługiwany region: woj. podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie
Wymiar: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne oraz sprzedaż na podległym terenie
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych z rynku hurtowego i inwestycyjnego
  • realizację założonych planów handlowych
  • prowadzenie negocjacji
  • aktywne zarządzanie regionem

Wymagania:

  • znajomość asortymentu instalacyjnego, elektrycznego lub pokrewnego (ale jeżeli nie znasz to Cię nauczymy)
  • znajomość rynku
  • doświadczenie we współpracy z klientami z branży grzewczej, elektrycznej lub pokrewnej
  • kompetencje interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analizy rynku, klientów
  • pomysł na rynek i determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • niezbędne narzędzia do pracy mobilnej (samochód, telefon, laptop)
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność w działaniu
Stanowisko: Pracownik Serwisu Centralnego
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie diagnostyki i napraw produktów firmy Thermoval w tym: przyjmowanie, naprawianie, opisywanie i wysyłanie reklamowanych urządzeń
  • Prowadzenie korespondencji mailowej z klientami

Wymagania:

  • Umiejętności diagnozowania i wykonywania napraw prostych urządzeń technicznych.
  • Zdolności manualne i znajomość podstawowych zagadnień elektrycznych
  • Praktyczne umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami    warsztatowymi
  • Energiczność, zaangażowanie, odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość podstawowego pakietu Office (Word, Excel)
  • Znajomość jęz. polskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność utrzymania porządku na stanowisku pracy
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Umiejętności i chęci do samokształcenia
  • Obywatelstwo polskie
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Doświadczenie w naprawach drobnego sprzętu AGD lub podobnych.
  • Znajomość zagadnień elektrotechnicznych na poziomie podstawowym
  • Znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do pełnionych obowiązków
  • Wielopoziomowe kształcenie zawodowe
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę w stałych godzinach  8.00 – 16.00