Kariera

Dołącz do zespołu Thermoval!

Możesz skontaktować się bezpośrednio z nami lub aplikować przez portal Pracuj.pl!

Kariera w Thermoval

Jeśli masz chęć rozwijania się i pracy w dynamicznie działającej firmie — zapraszamy do złożenia swojego CV w naszej firmie na adres:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Thermoval Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w: ul. Okulickiego 21, 05-500 Piaseczno (Pracodawca — administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@thermoval.com

Kariera

Aktualne oferty pracy

Stanowisko: Regionalny Kierownik Sprzedaży
Miejsce pracy: Kraków, woj. małopolskie (praca mobilna, obsługiwany region: woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie)
Wymiar: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne oraz sprzedaż na podległym terenie (woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie)
  • utrzymywanie relacji z klientami firmy i pozyskiwanie nowych z rynku hurtowego i inwestycyjnego
  • aktywna praca z instalatorem
  • realizację założonych planów handlowych
  • prowadzenie negocjacji
  • aktywne zarządzanie regionem
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia

Wymagania:

  • znajomość asortymentu instalacyjnego, elektrycznego, OZE lub pokrewnego (ale jeżeli nie znasz, to Cię nauczymy)
  • znajomość rynku
  • doświadczenie we współpracy z klientami z branży grzewczej, elektrycznej lub pokrewnej
  • kompetencje interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność analizy rynku, klientów
  • umiejętność zarządzania czasem
  • długofalowe budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • aktywne poszukiwanie rozwiązań prowadzących do realizacji celów
  • pomysł na rynek i determinacja w dążeniu do celu

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz premii
  • narzędzia do pracy mobilnej (samochód, telefon, laptop)
  • system szkoleń rozwojowych, sprzedażowych i technicznych
  • wsparcie wszystkich działów firmy
  • przyjazną atmosferę
  • samodzielność w działaniu

Benefity:

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata